برگذاری اولین نمایشگاه سرگرمی های دیجیتال گیلان

sdr

ما افتخار این رو داشتیم که اولین نمایشگاه سرگرمی های دیجیتال و بازی سازی در استان گیلان رو برگذار کنیم. ما این روزها حاصل چندین سال فعالیت مون رو در قالب یک آلبوم بزرگ نگاه می کنیم. لذت بخش بود و لذت بخش تر نگاه مردم بود که با تاخیر از کنار هر تابلو رد می‌شدند. جدا از اهالی بازی دوست، هنرمند و افرادی که به این عرصه علاقه مند بودند، نماینده ی استانداری گیلان و تعدادی از اعضای شورای شهر رشت، آقایان عاقل منش و زاهد هم تشریف آورده بودند. از طرف دیگه معاونت فرمانداری استان گیلان، آقای ویشکایی و همکارانشون هم با حضورشون در نمایشگاه نشون دادند علاقه ی زیادی به بازی های ویدئویی دارند.

04 (2)

dav

از طرف دیگه صدا و سیمای استان گیلان هم طی دو گزارش هم در ” اخبار شبانگاهی گیلان “ و هم در ” برنامه ی هفت هنر “ شبکه باران از ما مصاحبه و گزارش گرفتند. همچنین یکی از نکات جالب و البته ارزشمند برای ما حضور اساتید دانشگاه های مطرح استان در این نمایشگاه بود که برای درک مفاهیم و اصول طراحی دیجیتال، رنگ بندی ها، طراحی شخصیت ها و … به دانشجویان مسائل تخصصی این حیطه رو توضیح می دادند.

02 (2)

03 (2)

مردم ما نشون دادند که ارزش هنر رو خوب درک می‌کنند. یکی از مواردی که بارها توسط مخاطبان خاص و عام بهش اشاره میشد این بود که اصلا تصور این رو نداشتند در گیلان افراد یا شرکتی هایی حضور داشته باشند که در زمینه ی سرگرمی های دیجیتال فعالیت کنند. یکی از اهداف ما هم از برپایی این نمایشگاه همین موضوع بود و خوشحالیم که تونستیم این باور را تا حدودی تغییر بدیم.

همچنین یک سری از دوستان گیل آماردی از شهر های دیگه هم زحمت کشیدند و تشریف آوردند. بی نهایت ممنونیم از این همه انرژی و محبت.

مصاحبه برنامه ی ” هفت هنر ” با مدیر عامل شرکت :

ویدئویی دیگر از نمایشگاه :

آلبوم عکس های نمایشگاه :

06 (2)

یک تیم، یک خانواده
( ماهی های آهنین گیل آمارد )

صفحه اصلی
تاریخ : ۹۸/۰۲/۲۵
توسط : Gilamard
هیچ دیدگاهی برای برگذاری اولین نمایشگاه سرگرمی های دیجیتال گیلان ثبت نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.