بازی ماشینی باب اسفنجی

SB

بازی ” ماشینی باب اسفنجی ” پیرو قراردادی به سفارش ” A3 Best Game “ از استان تهران، توسط تیم طراحی و توسعه ی بازی گیل آمارد طراحی و تولید شده است. این بازی الارقم داشتن اِلمان های اصلی بازی های ماشینی معروف، مانند مکانیزم قوی، فیزیک خوب، موسیقی مناسب، خرید ماشین ها و محیط های مختلف، آپگریت کردن ماشین و … ، یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن حضور شخصیت های کارتونی معروف دنیای زیر آب یعنی باب اسفنجی است. شما می توانید با در کنار شخصیت هایی مانند باب، پاتریک، آقای اختاپوس و در کل ۱۵ کارکتر معروف این کارتون خاطره انگیر، با ماشین های هر کدام شان، به رکورد زنی و کسب امتیاز و سکه بپردازید.

Sponge Bob 02.2

Sponge Bob 02.1

در بازی باب اسفنجی ۵ شهر زیبا و به یاد ماندنی برای مخاطبان در نظر گرفته شده است مثل شهر اصلی سرزمین باب اسفنجی و شهر مرجان ها و سرزمین های قارچی زیر اقیانوس که هر کدام زیبایی های منحصر به خود را دارند.

Sponge Bob 03

Sponge Bob 05

Sponge Bob 04

همچنین شما می توانید با به جا گذاشتن رکوردهای بالاتر و در کل یک بازی بهتر، دستاوردهای زیادی کسب کنید و با هر دستاورد سکه ی بیشتر به دست آوردید و با آنها ماشین ها و محیط های بیشتری خرید کنید.

Sponge Bob 06

بازی باب اسفنجی توسط استودیو ” A3 Best Game ” در کافه بازار منتشر شده است و شما می توانید از طریق لینک زیر برای دانلود بازی اقدام کنید :

badge-new

 

صفحه اصلی

تاریخ : ۹۸/۰۲/۲۰
توسط : Gilamard
هیچ دیدگاهی برای بازی ماشینی باب اسفنجی ثبت نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.